صفحه اولخبرهایادداشتآیینه تلاشآلبوم تصاویرزندگینامهاردکانسایت مرتبطتماس
  نسخه قابل پرینتنسخه قابل دانلودمعرفی این صفحه به دوستان


مجلس - تابش در گفت‌وگو با ایلنا: رئیس‌جمهور باید قبل از طرح سوال، در مجلس حاضر می‌شد/ روحانی بدون ملاحظه چالش‌ها را بگوید (20 مرداد 1397)
  یک عضو فراکسیون امید در خصوص سوال از رئیس‌جمهور گفت: این یک فرصت است و آقای روحانی باید از آن استفاده کند.


مجلس - تابش: روحانی در روز سوال از رییس جمهور شفاف از پشت پرده های مشکلات اقتصادی با ریشه های سیاسی سخن بگوید (19 مرداد 1397)
  عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس گفت: توقع دارم آقای روحانی در چارچوب سوالات هرآنچه سابقه و پیشینه‌ای است که کشور را به این وادی رسانده که رئیس جمهور برای پاسخگویی به سوالات باید به مجلس بیاید، شفاف توضیح دهد که این خواست مردم هم هست.


مجلس - استقبال "تابش" نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون ورزش مجلس از بازیکنان تیم خاتم اردکان، قهرمان جام باشگاه های آسیا (19 مرداد 1397)
  🔹این پیروزی مرهون برنامه ریزی خوب و حمایت موثر مردم و مسئولان است 🔹وجود شش تیم اردکانی در لیگ برتر نشان دهنده استعداد جوانان اردکانی است


مجلس - هشدار مجلس به دولت (19 مرداد 1397)
 


مجلس - تابش تاکید کرد تا وفاق عمومی به وجود نیاید مشکل حل نمی‌شود/ضرورت ریشه‌یابی اعتراضات (18 مرداد 1397)
 نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت ریشه‌یابی اعتراضات مردمی، گفت: تا زمانی که وفاق عمومی به وجود نیاید مشکل حل نمی‌شود و هر قدر این امر را به تاخیر بیندازیم دامنه اعتراضات گسترده‌تر خواهد شد.


مجلس - پیگیری حادثه آکادمی المپیک در گفتگوی رئیس فراکسیون ورزش مجلس با رئیس کمیته ملی المپیک (19 مرداد 1397)
 در پی حادثه تاسف بار در تاسیسات فنی آکادمی المپیک، تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس، در تماس تلفنی با صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک جان باختن سه تن از کارگران پیمانکار فنی را به وی و خانواده های آنان تسلیت گفت و علو درجات آنان را از خداوند تبارک و تعالی مسئلت نمود.
مجلس - تابش: گفت‌وگوی تلویزیونی رییس‌جمهور آرام‌بخش و امیدآفرین بود (17 مرداد 1397)
 نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت‌وگوی تلویزیونی رییس‌جمهور را آرامبخش و امیدآفرین توصیف کرد و گفت که دولتمردان باید از نقطه نظرات مردم مطلع شوند.


مجلس - تابش مطرح کرد: رئیس‌جمهور تمام مسائل پشت پرده را در جریان پاسخ به سوال نمایندگان افشا کند (16 مرداد 1397)
  نایب رئیس فراکسیون امید مجلس، تاکید کرد: رئیس‌جمهور باید تمام مسائل پشت پرده‌ را در فرایند پاسخ به سوال نمایندگان افشا کند زیرا این اقدام زمامداران و مسئولان را مسئولیت‌پذیرتر می‌کند.


مجلس - با حضور در فراکسیون امید همتی: بازار ارز و سکه را به ثبات می‌رسانیم (16 مرداد 1397)
 رئیس کل بانک مرکزی با ابراز امیدواری نسبت به حمایت مسئولان و مردم برای تثبیت بازار ارز و سکه اصلاح سیستم بانکی را مهمترین رسالت خود در بانک مرکزی دانست.
جستجوی خبر:
عبارت:  
در: تیتر خبر   لید خبر   متن خبر

در گروه:
      سیاسی
      اجتماعی
      فرهنگی
      ورزشی
      اقتصادی
      اردکان
      مجلس

تاریخ:

کد خبر:                             
 
آرشیو خبرها:
  
صفحه اول | خبرها | یادداشت | آیینه تلاش | آلبوم تصاویر | زندگینامه | اردکان | سایتهای مرتبط | تماس