صفحه اولخبرهایادداشتآیینه تلاشآلبوم تصاویرزندگینامهاردکانسایت مرتبطتماس
  نسخه قابل پرینتنسخه قابل دانلودمعرفی این صفحه به دوستان

تاریخ ارسال: 12 مهر 1396                                     کد خبر: 3074

تابش: لاریجانی به پرونده محکومیت نمایندگان ادوار مجلس ورود کند/ پیگیری این مسئله در فراکسیون امید


سیاست > مجلس - نائب رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه این فراکسیون پرونده محکومیت هفت چهره اصلاح‎طلب را پیگیری می‌کند، از علی لاریجانی نیز خواست تا به شیوه روسای قبلی مجلس به این پرونده ورود کند.

محمدرضا تابش نائب رئیس فراکسیون امید(اصلاح‌طلبان) درباره محکومیت هفت اصلاح طلب به خبرآنلاين گفت: متاسفم عده‌اي از سیاست مداران برجسته کشور که در جریان تسخیر لانه جاسوسی فعال بودند؛ در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند و جانباز هستند، نائب رئیس مجلس، قائم مقام وزیر و رئیس فدراسیون‌ها بوده‌اند و همواره برای تحقق آرمان های انقلاب تلاش کرده‌اند، محکوم به حبس و محرومیت از فعالیت‌های سیاسی شده‌اند.

او افزود: کشور در شرایط کنونی نیاز به وحدت و انسجام ملی دارد چرا که از سوی دشمنانی مانند ترامپ و رژیم صهیونیستی هر روز در حال تهدید شدن است و بر سر راه برجام و پیشرفت کشورمان سنگ اندازی مي کنند. در چنین شرایطی صدور احکام قضايي براي پرونده ای مربوط به انتخابات 88، غیر منتظره بوده و مانند شمشیری بالای سر فعالین سیاسی است.

تابش گفت: من از رئیس قوه قضائیه استمداد می طلبم که نظارتی داشته باشند تا دادگاه تجدید نظر حکم غیرسیاسی صادر کند.

او یاداور شد: زمانی که آقای کروبی ریاست مجلس را به عهده داشتند، اگر براي هر نماینده ادوار گذشته مجلس مشکلی پیش می آمد، او به مشکلات آنها رسیدگی می کرد. امروز نباید فراموش کنیم که این افراد زمانی نائب رئیس و از نمایندگان مجلس بوده‌اند، لذا انتظار داريم آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس به این پرونده ورود پیدا کند و از حق این افراد دفاع کند.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس همچنین با اشاره به تاکيد دولت بر لزوم اجرای حقوق شهروندی، ادامه داد: لازم است دولت نيز به این مسئله ورود کرده و از این افراد به عنوان یک شهروند حمایت کند.

به گفته نائب رئیس فراکسیون امید، هیات رئیسه این فراکسيون نيز موضوع مذکور را بررسي کرده و در حد وسع و امکان آن را پیگیری خواهد کرد.


منبع:http://www.tabesh-ardakan.com


 
صفحه اول | خبرها | یادداشت | آیینه تلاش | آلبوم تصاویر | زندگینامه | اردکان | سایتهای مرتبط | تماس