صفحه اولخبرهایادداشتآیینه تلاشآلبوم تصاویرزندگینامهاردکانسایت مرتبطتماس
  نسخه قابل پرینتنسخه قابل دانلودمعرفی این صفحه به دوستان

تاریخ ارسال: 18 مرداد 1397                                     کد خبر: 3295

تابش، نایب رییس فراکسیون امید : انتظار از حاکمیت ، حفظ حقوق و تضمین امنیت خبرنگاران است


تابش، نایب رییس فراکسیون امید :
انتظار از حاکمیت ، حفظ حقوق و تضمین امنیت خبرنگاران است

🔹نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در آستانه روز خبرنگار پیام تبریکی منتشر کرد.

متن پیام دکتر محمد رضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی به این شرح است :


به نام خداوند جان و خرد
ن والقلم و ما یسطرون

خبرنگاران، طلایه داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و می کوشند تا شفافیت را به جای ابهام و گفت و گو و تعامل و ارتباط را به جای فاصله و تقابل، جایگزین کنند.

جامعه بدون خبرنگار، جامعه ایست که در آن ارکان قدرت تعهدی نسبت به پاسخگویی در قبال عملکرد خود به افکار عمومی نمی بینند و خود را فارغ از نظارت و مطالبه گری، یکه تاز عرصه مدیریت بعضا خود محور مبتنی بر تک صدایی و پنهان کاری می دانند.

چشم تیزبین، جان آگاه، زبان حق گو و اندیشه پویای خبرنگاران که به مانند قلبی تپنده، جامعه را به حرکت، اصلاح، مطالبه گری، نظارت بر عملکرد مسوولین و نقد و نظر فرا میخوانند، سرمایه ای است بی بدیل که ضامن رشد و تعالی و بالندگی ملتهاست.

امروزه در کنار فعالیت ارزشمند و تاثیر گذار خبرنگاران رسمی و حرفه ای، به مدد رشد تکنولوژی و گسترش تلفن های هوشمند و دیگر ابزار ارتباطی، هر شهروند بدل به یک رسانه و عاملی برای نظارت بر کار مسوولین و مطالبه حقوق خود شده است و این امر، اگر مبتنی بر آگاهی، انصاف، صداقت و اخلاق حرفه ای گام زدن در فضای رسانه باشد، امری است مبارک.

افتخار دارم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار صارمی و همه خبرنگارانی که در راه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در جای جای جهان، جان شیرین خود را تقدیم بشریت کرده اند، روز ۱۷ مردادماه، یادگار ارزنده دولت محبوب اصلاحات، که تقویم را مزین به روزی به نام "روز خبرنگار"  کرد را به حضور همه اهالی محترم خبر و رسانه در سراسر کشور و استان و تمامی کسانی که بی مزد و منت به گسترش فضای آگاهی و نقد و نظر منصفانه و مطالبه گری اجتماعی دامن می زنند، شادباش گویم و از خدای متعال سلامتی روزافزون و شادکامی این پرچمداران عرصه اطلاع رسانی را آرزو نمایم.
همچنین از مجموعه حاکمیت انتظار می رود حافظ حقوق این عزیزان و تضمین کننده امنیت آنها در ایفای وظیفه خطیری که برعهده دارند ، باشد.

محمدرضاتابش
نماینده مردم اردکان
درمجلس شورای اسلامی


منبع:http://www.tabesh-ardakan.com


 
صفحه اول | خبرها | یادداشت | آیینه تلاش | آلبوم تصاویر | زندگینامه | اردکان | سایتهای مرتبط | تماس