صفحه اولخبرهایادداشتآیینه تلاشآلبوم تصاویرزندگینامهاردکانسایت مرتبطتماس
  نسخه قابل پرینتنسخه قابل دانلودمعرفی این صفحه به دوستان

تاریخ ارسال: 13 مهر 1397                                     کد خبر: 3308

تابش: نیروی انتظامی با درک مشکلات اقتصادی؛ در مواجهه با مردم، صبور و باتدبیر عمل کندنماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، به رسم همیشگی اش برای دیدار و خیرمقدم به مدیران جدید استان؛ با فرمانده جدید نیروی انتظامی استان یزد دیدار و گفتگو نمود.

"محمدرضا تابش" در این دیدار که در هفته نیروی انتظامی برگزار شد؛ پلیس را حافظ امنیت مردم، حامی ملت و نماد اقتدار نظام دانست و عنوان داشت؛ حوزه مسئولیت های پلیس گسترده است و برای ایفای شایسته این وظایف حساس و مهم باید نیروی انتظامی بر مدار علم و اخلاق حرکت کند و برخوردار از بهترین ابزار و مدرن ترین تجهیزات باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه نیروهای انتظامی نباید دغدغه تامین معیشت داشته باشند گفت: دولت و مجلس همیشه خود را موظف به حمایت از پلیس دانسته و برای تقویت اعتبارات و تامین تجهیزات مورد نیاز آن، آنچه در توان داشته کوتاهی نکرده اند.

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس با توجه به حوادث اخیر در کشور و وقوع برخی ناآرامی ها و اعتراضات خیابانی گفت: اقدام حرفه ای پلیس در مواجهه با معترضین و جدا کردن صف مردم که به برخی رویه ها و نا به سامانی ها اعتراض داشتند، از آشوبگرانی که قصد برهم زدن آرامش کشور را داشتند نشان داد که این پلیس از مهارت و توانمندی لازم در دفاع از حقوق مردم و تامین امنیت و آسایش آنان برخوردار است.

"تابش" تصریح کرد: نیروی های انتظامی و امنیتی در مواجهه با مردم خصوصا در شرایط فعلی که مشکلات اقتصادی آنان را  نظر معیشتی تحت فشار قرار داده، باید صبور باشند و با تدبیر عمل نمایند.

عضو شورای پول و اعتبار اظهار داشت: در این شورا برای حل مشکلات پیش آمده برای بانک قوامین؛ در چند مرحله تصمیمات خوبی اتخاذ شده و امیدوارم در آینده نزدیک، عمده مشکل مرتفع گردد.

نماینده اردکان همچنین با تشکر از زحمات سردار کاکاوند فرمانده سابق ناجا در استان و آرزوی موفقیت برای سردار میرحیدری فرمانده جدید؛ به برخی از نیازهای نیروهای انتظامی این شهرستان اشاره کرد و لزوم ارتقای ناجا در اردکان را یادآور شد و خواستار پیگیری موضوعات درون استانی آن از طرف سردار میرحیدری شد.

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده جدید نیروی انتظامی استان یزد نیز با تشکر از حضور و مساعدت های نماینده مردم اردکان به مجموعه نیروی انتظامی کشور بخصوص از طریق کمیسیون بودجه مجلس، به ارائه برنامه ها و مسائل پیش روی استان در حوزه های انتظامی و اجتماعی پرداخت.


منبع:http://www.tabesh-ardakan.com


 
صفحه اول | خبرها | یادداشت | آیینه تلاش | آلبوم تصاویر | زندگینامه | اردکان | سایتهای مرتبط | تماس