صفحه اولخبرهایادداشتآیینه تلاشآلبوم تصاویرزندگینامهاردکانسایت مرتبطتماس
  نسخه قابل پرینتنسخه قابل دانلودمعرفی این صفحه به دوستان

تاریخ ارسال: 29 مهر 1397                                     کد خبر: 3325

تابش در گفت و گو با خبرفوری: شریعتمداری برنامه داشته باشد از مجلس رای اعتماد می‎گیرد/ درباره وزرای پیشنهادی سختگیرانه عمل می‎کنیم


محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت خبر فوری درباره گزینه‎های پیشنهاد شده از سوی رئیس‎جمهور برای وزارت کار، اقتصاد، راه و صنعت اظهار کرد: افرادی که از سوی رئیس‎جمهور برای حضور در چهار وزارتخانه مهم معرفی شدند هرکدام دارای تجارب و کارنامه کاری مشخص هستند اما قطعا این روند در جهت تایید آنها از سوی نمایندگان تاثیرگذار نخواهد بود.

وی تصریح کرد: در شرایط امروز کشور و باتوجه به مشکلاتی که در کشورمان در حوزه‎های مختلف از جمله صنعت و اقتصاد وجود دارد قطعا ما به وزرایی برای حضور در این دو وزارتخانه مهم نیازمندیم که برای حل مشکلات و برون رفت از فضای فعلی برنامه مشخصی داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: اظهارنظر درباره اینکه کدام وزیر رای اعتماد مجلس را کسب می‎کند در وضعیت فعلی که هنوز هیچ کدام از فراکسیون‎های مجلس با وزرای پیشنهادی جلسه نداشتند غیرقابل تصور است از این رو باید منتظر تشکیل جلسات کمیسیون‎ها و فراکسیون‎ها مجلس با وزرای پیشنهادی و برنامه‎های آنها باشیم سپس درباره رای دادن به آنها تصمیم بگیریم.

تابش درباره انتشار اخباری مبنی بر اینکه شانس شریعتمداری برای حضور در وزارت کار بسیار کم است و نمایندگان مجلس به وی رای اعتماد نخواهند داد اظهار کرد: استعفای شریعتمداری از وزارت صنعت و مشکلاتی که وی در طی چند وقت اخیر در این وزارتخانه با آنها درگیر بوده است قطعا شانس وی برای حضور در وزارت کار را کاهش داده است اما قطعا این رویه را نمی‎توان در راستای حضور وی در وزارت کار تاثیرگذار دانست.

وی تصریح کرد: اگر شریعتمداری برنامه و راهبردهای دقیقی را برای وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی به خصوص در حوزه‎هایی چون اشغال ارائه دهد قطعا شانس وی برای گرفتن رای اعتماد از نمایندگان افزایش پیدا خواهد کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در شرایط امروز کشور و باتوجه به حساسیت‎ها و درخواست‌هایی که از سوی مردم در راستای تحقق مطالباتشان از سوی نمایندگان وجود دارد بدون شک روند بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت با حساسیت و البته دقت بیشتر پیگیری خواهد شد که در این راستا قطعا باید حق را به نمایندگان ملت داد.

تابش با اشاره به اینکه جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی به احتمال زیاد هفته آینده برگزار خواهد شد اظهارکرد: امیدوارم در مقطع فعلی که کشور نیازمند یک اتحاد و وحدت منسجم برای حل مشکلات است نمایندگان با انجام بررسی‎های دقیق در جهت رای اعتماد به وزرا وارد عمل شوند چرا که در این مقطع قطعا نبود وزرا در کلیدی‎ترین وزارتخانه‎های کشور دردسرآفرین خواهد بود.


منبع:http://www.tabesh-ardakan.com


 
صفحه اول | خبرها | یادداشت | آیینه تلاش | آلبوم تصاویر | زندگینامه | اردکان | سایتهای مرتبط | تماس