صفحه اولخبرهایادداشتآیینه تلاشآلبوم تصاویرزندگینامهاردکانسایت مرتبطتماس
  نسخه قابل پرینتنسخه قابل دانلودمعرفی این صفحه به دوستان

تاریخ ارسال: 24 بهمن 1397                                     کد خبر: 3355

در ملاقات امروز "تابش" و استاندار با مدیران ارشد سازمان برنامه و بودجه کشور صورت گرفت:


 در ملاقات امروز "تابش" و استاندار با مدیران ارشد سازمان برنامه و بودجه کشور صورت گرفت: 
🔹پرداخت کل اعتبارات مربوط به سفر رئیس جمهور به استان یزد تا پایان سال 
🔹تقویت اعتبارات راه، آب و سایر موارد ضروری و اولویت دار استان
🔺 تابش: تقویت اعتبارات استان تا پایان سال، می تواند در بخشی از پروژه ها گشایش خوبی بوجود آورد
🔺 استاندار یزد: برای تعالی استان، ظرفیت مدیریتی استان همراه  و کمک کار بخش خصوصی خواهد بود
 
با توجه به نیازها و تنگناهای بودجه ای استان، پیرو هماهنگی دکتر محمدرضا تابش عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس؛ امروز وی به همراه استاندار یزد و جمعی از مدیران استانی با دکتر پورمحمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه و دکتر حاجی محمدی رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه دیدار کردند.
 
در این ملاقات ها با توجه به تصویب اصلاحیه بودجه و لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور که در دستور کار مجلس قرار دارد، توافق به عمل آمد تا کل اعتبارات وعده داده شده توسط رئیس جمهور محترم در سفر به استان یزد تا آخر سال پرداخت شود.
 
همچنین نسبت به تقویت اعتبار راه های مواصلاتی مهم، پروژه های آب و برخی طرح ها و پروژه های مهم ملی و استانی توافق و مقرر شد با هماهنگی استاندار و نمایندگان استان و شورای برنامه ریزی، لیست پروژه های ضروری تمامی شهرستان های استان یزد که با تخصیص مبلغی محدود به بهره برداری می رسند، ارائه گردد.
 
 در این دیدارها بر اجرایی شدن پیشنهادات اصلاحی لایحه بودجه که برای استان حائز اهمیت است و توسط نمایندگان در سامانه مجلس به ثبت رسیده نیز تاکید شد.
 
معاونت اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور هم در این دیدار  ضمن تشریح ویژگی های بودجه سال آینده، نسبت به تشکیل کارگروه هایی در استان که با برنامه ریزی بتوانند نسبت به اخذ تسهیلات اشتغال زایی از بانکهای عامل و صندوق توسعه ملی، همچنین ظرفیت اجرای پروژه های مشارکتی (خصوصی-دولتی) به نحو مطلوب و مؤثری استفاده کنند، تاکید نمود.
 
"تابش" با تشکر از ملاقات های انجام شده و بذل محبت مدیران عالی رتبه سازمان برنامه و بودجه نسبت به تقویت اعتبارات استانی و پروژه های ملی مورد اجرا در استان یزد ابراز امیدواری کرد تا این امر بتواند گشایشی در اجرای هر چه سریعتر پروژه ها که مورد انتظار مردم است و رضایتمندی آنها را به دنبال دارد بوجود آورد و برخی تنگناهای فراروی مدیران و کارآفرینان و پیمانکاران را مرتفع سازد.
 
استاندار یزد نیز ضمن قدردانی از مسئولان سازمان برنامه و بودجه، ضمن تعهد جهت تشکیل کارگروه های مورد اشاره، اعلام کرد ظرفیت مدیریتی استان با مشارکت بخش خصوصی در خدمت تعالی و توسعه استان و جلب رضایتمندی مردم قرار خواهد گرفت.


منبع:http://www.tabesh-ardakan.com


 
صفحه اول | خبرها | یادداشت | آیینه تلاش | آلبوم تصاویر | زندگینامه | اردکان | سایتهای مرتبط | تماس