صفحه اولخبرهایادداشتآیینه تلاشآلبوم تصاویرزندگینامهاردکانسایت مرتبطتماس
  نسخه قابل پرینتنسخه قابل دانلودمعرفی این صفحه به دوستان

تاریخ ارسال: 26 بهمن 1397                                     کد خبر: 3356

ابراز همدردی "تابش" با مردم غیور سیستان و بلوچستان و محکومیت حادثه تروریستی در این استان
در تماس تلفنی "تابش" با تنی چند از نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان؛ وی با محکومیت حادثه تروریستی امروز در آن استان، مراتب تسلیت و ابراز همدردی خویش و مردم استان یزد با خانواده های داغدار را اعلام نمود.

نماینده مردم اردکان؛ حرکت بزدلانه تروریست های تکفیری را به نوعی انتقام از ملت شریف ایران و خصوصا مرزداران غیورسیستانی و بلوچستانی دانست که در راهپیمایی ۲۲بهمن باحضور گسترده خویش وحدت ملت-حاکمیت را در دفاع از ارزشهای والای انقلاب اسلامی متجلی ساختند و به دشمنان و بدخواهان این انقلاب و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی و دنباله روهای زبون آنها درمنطقه که از آبشخور آنها ترور و تحریم و توطئه برعلیه ملت غیور ایران شکل می گیرد پیام دادند که: همه ایران متحد در مقابل توطئه های انان خواهندایستاد واز اقتدار و عزت میهن تمام قد، دفاع خواهند کرد.

وی تصریح کرد: حادثه تروریستی اخیر بار دیگر عمق کینه دشمن را نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مرزداران غیور این سرزمین نشان داد.

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: اکنون که تروریست های جنایتکار بار دیگر مردم‌ مظلوم ایران اسلامی را که درصف مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارند، نشانه رفته اند جا دارد سران کشورهایی که به بهانه مبارزه با تروریسم و برقراری صلح و امنیت دراجلاس ورشو گرد امده اند  این حادثه را محکوم و صف خویش را از مسببان اصلی اینگونه حرکت های کور و آمران و عاملان کشتار مردم که تدارک این کنفرانس را دیده اند و با تامین مالی و تدارکاتی آن در پی اجرای توطئه ای جدید بر علیه ایران اسلامی هستند، جدا نمایند.

"محمدرضا تابش" همچنین ضمن آرزوی علو درجات برای شهدای این حادثه تلخ تروریستی گفت:  روح شهدای والامقام این حادثه با اولیا ومعصومین محشور و عزت و عظمت ملت پرافتخار و کشور عزیزمان روز افزون باد.

گفتنی است حادثه تروریستی عصر امروز در استان سیستان و بلوچستان منجر به شهادت و جراحت تعدادی از پاسداران و هموطنان گردید.


منبع:http://www.tabesh-ardakan.com


 
صفحه اول | خبرها | یادداشت | آیینه تلاش | آلبوم تصاویر | زندگینامه | اردکان | سایتهای مرتبط | تماس