3167
رئیس فراکسیون ورزش مجلس: ریاست هیئت‌های ورزشی شغل به حساب نمی‌آید


رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: در اصلاح اساسنامه فراکسیون‌های ورزشی ریاست هیئت‌ها دیگر شغل به حساب نمی‌آیند و این طرح به‌زودی در دولت اجرایی می‌شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش در نشست با نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس و روسای هیئت‌های ورزشی هرمزگان اظهار کرد: این هنر ورزش است که دور از نگاه‌های سیاسی به یک حرکت اجتماعی تبدیل‌شده و نیازمند نگاه ویژه مسئولین در این حوزه به‌خصوص ورزش بانوان هستیم.

وی ادامه داد: انصافاً نمایندگان هرمزگان کار بلد و پیگیر هستند و همه علاوه بر اینکه در سطوح کلان و ملی نقش آفرینند به دنبال احقاق حقوق هرمزگان هستند.

تابش افزود: به دنبال این موضوع نیستم که کارهای انجام‌شده را رسانه‌ای کنم ولی پیگیر این موضوع هستم که کارها به‌خوبی در جامعه صورت گیرند.

وی اظهار کرد: وضعیت ورزش نیز به اقتصاد وابسته است و تصمیمات ما باید تصمیمات علمی باشند تا نتیجه ثمربخش را داشته باشند و پتانسیل‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف در کشور وجود دارند که باید مورداستفاده قرار گیرند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: اقتصاد ورزش را باید سامان دهیم و ساختار را اصلاح کنیم و با اتحاد و وحدت کارهای بزرگی را در کشور رقم بزنیم که در پی آن نیز ورزش ما هم وضعیت مطلوب‌تری پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: به دیدگاه بنده مجلس در زمینه ورزش خیلی خوب کار کرده است و در برنامه ششم توسعه این موارد بیان‌شده که باید از فرصت‌ها به‌درستی بهره‌گیری کنیم.

تابش خاطرنشان کرد: در اصلاح اساسنامه فراکسیون‌های ورزشی ریاست هیئت‌ها دیگر شغل به حساب نمی‌آیند و این طرح به‌زودی در دولت اجرایی می‌شود.

وی در پایان گفت: بر مبنای نشست امروز و جمع‌بندی‌های صورت گرفته باید گفت ظرفیت‌ها علیرغم مشکلات بسیار هستند و این جلسات بسیار تأثیرگذار هستند و نتایج ثمربخشی دارند.