3212
آغاز مسابقه پلی آف لیگ برتر والیبال مردان ایران با حضور رئیس فراکسیون ورزش مجلس
مسابقه پلی آف لیگ برتر والیبال مردان ایران، بین تیم های سایپا و خاتم اردکان با حضور دکتر محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون ورزش مجلس در خانه والیبال تهران آغاز شد.

نماینده مردم اردکان پیش از سوت آغاز مسابقه، با دست اندرکاران این مسابقه و کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان دو تیم دیدار کرد و از زحمات آنان قدردانی نمود.

"محمدرضا تابش" نتایج تیم خاتم اردکان در مرحله گروهی این دوره از مسابقات را ستود و برای آنان در ادامه راه، آرزوی موفقیت کرد.

وی تشویق تماشاگران خونگرم اردکانی را در کسب این پیروزی ها، موثر دانست و از آن ها که با رعایت اخلاق و با تعصب، تیم خود را مورد تشویق و حمایت قرار می دهند، صمیمانه تشکر کرد.

همچنین مسئولان فدراسیون والیبال و لیگ برتر؛ تلاش های نماینده اردکان در حمایت از ورزش شهرستان خصوصا رشته ورزشی والیبال را مورد تمجید قرار دادند و در عین حال تماشاگران اردکانی و کادر فنی و برگزارکنندگان مسابقات در اردکان را نمونه دانستند.

گفتنی است دور رفت مرحله پلی آف مسابقه والیبال دو تیم خاتم اردکان و سایپا از ساعت ۱۵ امروز -چهارشنبه- به میزبانی تیم تهرانی در خانه والیبال آغاز شده است.