3218
دعوت از اقشار مختلف مردم استان یزد برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن
"محمدرضا تابش" صبح امروز-شنبه- در گفت و گو با خبرنگار واحد مرکزی خبر در شهرستان اردکان؛ از مردم فهیم استان یزد و شهرستان اردکان برای حضور در راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز ۲۲ بهمن ماه، دعوت کرد تا ضمن نمایش انسجام و همبستگی داخلی و تاکید دوباره بر تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی؛ مسئولیت سنگین حاکمیت را برای انجام صحیح وظایف و تحقق آرمان هایی که انقلاب بر مبنای آن شکل گرفت را گوشزد نمایند.

نماینده مردم اردکان گفت: دهه فجر یادآور آگاهی، ایثار و ظلم ستیزی مردم ایران و فریادگر حق طلبی و آرمان گرایی یک ملت است که با رهبری های داهیانه حضرت امام خمینی (ره)  در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به ثمر نشست و همچون سدی مستحکم در برابر زیاده خواهی مستکبرین و بدخواهان ایستاده است.

وی تصریح کرد: حضور آگاهانه مردم، قوام بخش انقلاب و باعث ناامیدی دشمنان قسم خورده این کشور خواهد شد و من به عنوان قطره ای از اقیانوس موج خیز مردم به هوشمندی و موقعیت شناسی آنان اطمینان دارم و پیشاپیش حضورشان که می تواند خنثی کننده بسیاری از توطئه ها باشد ارج می نهم.

"تابش" با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و همه شهدا و علما و مجاهدان راه انقلاب اظهار داشت: ایران پس از گذشت حدود چهار دهه از انقلاب، به دستاوردهای بزرگ و پیشرفت های شگرفی در بخش های مختلف نائل شده است و خود را به یک قدرت منطقه ای تبدیل کرده و در علوم مختلف نیز در جهان مطرح گردیده است.

نماینده مردم اردکان همچنین با اشاره به مشکلات کشور و تنگناهای معیشتی و بیکاری و تبعیض در جامعه، عنوان داشت:  باید قدردان حضور مردم در عرصه های مختلف و بزنگاه های سرنوشت ساز بود و صدای اعتراض آنان را، هم شنید و هم گامی عملی در جهت رفع مشکلات و تحقق خواست ها و مطالبات آنان برداشت که در این صورت است که پاسداشت حضور مردم انجام می شود.