3265
تابش مطرح کرد؛ پالس‌های مثبت اصولگرایان برای گفت و گوی ملی دریافت شده است


عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است با توجه به پالس‌های مثبتی که از سوی اصولگرایان برای گفت و گوی ملی فرستاده می‌شود، امیدواریم این بحث در سال آتی به نتیجه برسد.
محمد رضا تابش در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات

محمدرضا تابش درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت شکل گیری «گفت و گوی ملی» گفت: هرچه قدر بتوانیم بیشتر گفت و گوی ملی را نهادینه و بستر اجرای آن را فراهم کنیم، شاهد تعاملات بهتری در سطح جامعه خواهیم بود.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تأکید کرد: گفت و گوی ملی باید در عرصه عمل به منصه ظهور برسد و صرفا اجرای لفظی آن خوب نیست.

وی ادامه داد: لازم است ساختاری درست شود که مبتنی بر آن ساختار که مورد توافق تمام جناح ها و گروه های سیاسی نیز هست، گام برداشته شود.

تابش همچنین تصریح کرد: گفت و گوی ملی باید در رابطه با موضوعات مختلف کشور و در سطوح متفاوت باشد و همه اعضا و گروه ها باید نسبت به نتایج و خروجی آن تمکین داشته باشند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه امیدواریم در سال آینده شاهد به نتیجه رسیدن گفت و گوی ملی باشیم، خاطرنشان کرد: پالس های مثبتی از سوی اصولگرایان درباره گفت و گوی ملی به دست آمده که امیدواریم باعث تقویت روابط و افزایش سطح گفت و گوها در سال آتی شود./