3267
نماینده مردم اردکان جان باختن تعدادی از هم وطنان مان در حادثه آتش سوزی اهواز را تسلیت گفت
در پی بروز حادثه تلخ آتش سوزی در قهوه خانه ای در بازار کیان اهواز و جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنانمان؛ نماینده مردم اردکان در تماس تلفنی با " همایون یوسفی" و "علی ساری" نمایندگان اهواز در مجلس شورای اسلامی، ضمن ابراز همدردی و تسلیت این حادثه به خانواده های داغدار و مردم رشید و قهرمان خوزستان؛ رسیدگی به ابعاد و نحوه امدادرسانی حادثه را ضروری و مهم برشمرد.

"محمدرضا تابش"  با اعلام آمادگی منتخبان مردم در خانه ملت برای کمک و همراهی با مردم خوزستان و نمایندگان شان گفت: امیدوارم نهادهای مسئول توجه لازم نسبت به بذل هرگونه کمک و دلجویی از آسیب دیدگان و خانواده های عزادار را داشته باشند تا تحمل غم این مصیبت برای آنان، سهل تر شود.

وی با بیان اینکه این حادثه کام هموطنانمان بخصوص شهروندان اهوازی را در ایام فرخنده بهار و عید نوروز تلخ کرده است تصریح کرد: حجم بالای تلفات و مصدومان در چنین حادثه ای، جای بررسی دارد تا مقصران حادثه و مسئولیت تیم های امدادرسان و درمانی مورد ارزیابی و رسیدگی دقیق قرار گیرد.

نمایندگان اهواز در مجلس شورای اسلامی نیز با تشکر از ابراز همدردی نماینده مردم اردکان و اعلام ابلاغ این تسلیت به خانواده های داغدار حادثه، عنوان داشتند: موضوع توسط دستگاه های اجرایی و انتظامی در حال بررسی است ولی اطلاعات اولیه حاکی از آن است که اختلافات شخصی عاملی برای انجام این حادثه بوده است.

گفتنی است حادثه آتش سوزی قهوه خانه ای در شهر اهواز که بامداد امروز -چهاردهم فروردین- بوقوع پیوست باعث جان باختن ۱۱ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر دیگر شد.