3280
پیگیری نماینده مردم اردکان برای آماده سازی و حضور شایسته تیم والیبال خاتم اردکان، نماینده جمهوری اسلامی ایران، در جام باشگاه های آسیا


پیگیری نماینده مردم اردکان برای  آماده سازی و حضور شایسته تیم والیبال خاتم اردکان، نماینده جمهوری اسلامی ایران، در جام باشگاه های آسیا

به منظور آمادگی و حضور شایسته تیم والیبال خاتم اردکان، به عنوان نماینده کشورمان در جام باشگاه های آسیا، جلسه‌ای در در دفتر دکتر محمدرضا تابش و با حضور کادر فنی و مدیریتی این تیم برگزار شد.

در این جلسه "تابش" طی تماس تلفنی با دکتر ضیایی رئیس فدراسیون والیبال توصیه های لازم را در خصوص حمایت فنی از تیم خاتم به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران به عمل آورد و مقرر شد طی نشستی هماهنگی های لازم صورت گیرد.

همچنین نماینده مردم اردکان از "دکتر شهنازی" دبیرکل کمیته ملی المپیک درخواست نمود تا جهت حضور موثر تیم والیبال خاتم در مسابقات آسیایی میانمار، مساعدت لازم را به عمل آورد.

وی در مذاکره جداگانه دیگری با مهندس نوریان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، با تشکر از حمایت های همه جانبه که منجر به نایب قهرمانی تیم در مسابقات لیگ برتر گردید؛ خواستار آن شد تا این حمایت ها جهت حضور اثربخش در مسابقات آسیایی کامل گردد.

مسوولین ذیربط نیز قول مساعد همه گونه اقدام برای حضور قدرتمندانه تیم خاتم اردکان دادند و مقرر شد با مسوولان این تی جلسات جداگانه‌ای را داشته باشند.

شایان ذکر است مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای آسیا، مردادماه آتی در کشور میانمار برگزار می گردد.