3437
پیام دکتر محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و عضو هیات امنای دانشگاه علم و صنعت ایران به مناسبت روز دانشجو


به نام خدا
۱۶ آذرماه ۳۲ که در تقویم ایرانیان، به نام روز دانشجو جاودانه و ماندگار شده است تنها یک رویداد تاریخی نیست؛ بلکه بیانگر اثرگذاری قشری است که همواره در فراز و فرودهای این سرزمین، تاثیر شگرف و تعیین کننده ای در مناسبات اجتماعی و رخدادهای سیاسی و فرهنگی داشته است.

دانشجو نماد بلوغ اجتماعی و امید و پویایی و مطالبه گری ست و جامعه ای که در بستر دانش و آزادی حرکت کند، علیرغم تمامی تنگناها، می تواند به بالندگی دست یابد.

گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان قندچی، بزرگ نیا و شریعت رضوی ( شهدای روز دانشجو) فرصتی ست که با غنیمت دانستن دانشجویان و دانشگاهیان؛ برای تعالی علمی و فرهنگی آینده ی کشور قدم برداریم و با پرهیز از دعواهای سیاسی، اختلاف نظرهای ارزشمند در حوزه های مختلف دانشجویی و تشکل دانشجویی را بستر توسعه علمی و فرهنگی سازیم.

اینجانب به عنوان عضوی از خانواده دانشگاهیان و کسی که همواره در کلاس های دانشگاه بعنوان آموزگار و همچنین در مسند نمایندگی مردم در مقام تقنین، دغدغه های این قشر را به رسمیت شناخته و برای تحقق اهداف بلند دانشجویان همت گمارده ام؛ روز دانشجو را به تمامی دانشجویان و اساتید دانشگاه بویژه در شهرستان اردکان تبریک گفته و برایشان سربلندی را از درگاه خداوند خواستارم .

خود را موظف به پیگیری مسائل و مشکلات این قشر فرهیخته در اردکان می دانم و امیدوارم روند رو به رشد ایجاد مراکز آموزش عالی و پژوهشی در شهرستان اردکان همچنان ادامه یابد و دانشجویان و دانشگاهیان گرانقدر اردکان نیز با ارائه راهکارهای علمی و عملی در موضوعات اولویت دار شهرستان؛ مردم و مسئولان را در رشد و توسعه بیش از پیش اردکان نگین کویر ایران یاری نمایند.

با احترام و افتخار
محمدرضا تابش
۱۶ آذرماه ۹۸